Davutoğlu: AK Partili ve MHP’li kardeşlerim sizlerin hakkını koruyacak olan biziz

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “AK Partili ve MHP’li kardeşlerim sizlerin hakkını koruyacak olan biziz” dedi. 

Ahmet Davutoğlu, Twitter hesabı üzerinden “AK Partili ve MHP’li kardeşlerim sizlerin hakkını koruyacak olan biziz” mesajıyla paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı: 

“Şimdi önümüzde ciddi görevler var; toplumun geneline güven hissi vermek, biz varız ve sizi temsil ederek bu sorunları çözeriz. İki; AK Parti ve MHP seçmenine güven hissi vermek, onlara da şunu demek; ‘Cumhur İttifakı bizi düşman ilan edebilir ama biz size düşman değiliz. Biz size yabancı değiliz. Size karşı değiliz. Size düşman asla değiliz’. Hiç merak etmeyin, sizin hakkınızı hukukunuzu koruyacak olan bizleriz.

Üçüncüsü; uluslararası topluma, sadece Avrupa Birliği, NATO değil; Rusya’ya, bütün dünyaya güven vermek. Ve dördüncüsü; sivil topluma güven vermek. Özgür basını inşa edeceğiz, özgür sivil toplum faaliyeti yapılacak. Bu güveni uyandırırsak, birçok şeyi başarabiliriz. Ben bunu bir ortak kader topluluğu olarak görüyorum.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir