Infinix Hot 40i özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor

Infinix Hot 40i‘nin Hindistan lansman takvimi hakkında bu hafta başında bir ipucu verildi. Bu rapor, bölgeye özel bir varyantın da gelebileceğine işaret etti. Şimdi ise başka bir kaynaktan cihazın önemli özellikleri açığa çıktı.

Teknoloji etkileyicisi Mukul Sharma, Infinix Hot 40i’nin ana özelliklerini X platformunda (eski adıyla Twitter) paylaştı. Ona göre, cihaz fiyat segmentinde birkaç ilki sunacak. Telefon, segmentinde 32MP selfie kamerası sunan ilk cihaz olacak. Benzer şekilde, aynı anda delikli 90Hz ekranı ile de bir ilki gerçekleştirecek.

Ayrıca, etkileyicinin belirttiğine göre akıllı telefon 50MP ana kamerayla donatılacak ve bu kamera dörtlü LED halka flaş ile eşleştirilecek. Son olarak, cihazın dört renk seçeneği bulunacak ve bunlardan biri Palm Mavisi olacak.

Infinix Hot 40i özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor

Önceki rapor, Infinix Hot 40i‘nin Hindistan’da tek bir 8GB + 256GB hafıza konfigürasyonunda sunulacağını ortaya çıkardı. Ürün, Şubat ayının ilk yarısında satışa sunulacak.

Infinix Hot 40 serisi ilk olarak geçen Aralık ayının başında tanıtıldı. Seri, Hot 40i, Hot 40 ve Hot 40 Pro olmak üzere üç modeli içeriyor. Hot 40i, seride Hindistan’da piyasaya sürülen ilk model olacak. Şu ana kadar elde edilen bilgilere göre, Hindistan’a gelen versiyon orijinal cihazla aynı olacak. Bu nedenle, telefonun 6,58 inç HD+ ekran, Unisoc T606 çip, yandan monte edilmiş parmak izi sensörü, 5.000mAh pil ve 18W şarj desteği ile gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir